נמכר ב:
€650
פריט 449:
צפיה בפריט
נמכר ב:
€620
פריט 450:
צפיה בפריט
נמכר ב:
€1,200
פריט 451:
1,000
צפיה בפריט
פריט 452:
Grande cavallo in bronzo a patina scura, sec.XX cm.85x40xh.85
1,300
צפיה בפריט
נמכר ב:
€200
פריט 453:
צפיה בפריט
פריט 454:
3,000
צפיה בפריט
נמכר ב:
€350
פריט 455:
MULLER FRIEDRICH (1749-1829) "Pastore" sanguigna cm. 23x17
350
צפיה בפריט
פריט 456:
צפיה בפריט
פריט 457:
1,500
צפיה בפריט
נמכר ב:
€240
פריט 458:
צפיה בפריט
נמכר ב:
€4,600
פריט 459:
צפיה בפריט
נמכר ב:
€140
פריט 460:
צפיה בפריט
פריט 461:
צפיה בפריט
פריט 462:
צפיה בפריט
נמכר ב:
€1,000
פריט 463:
Coppia di vasi Carlo X in bronzo e cristallo molato h.cm.22
צפיה בפריט
נמכר ב:
€450
פריט 464:
צפיה בפריט
נמכר ב:
€1,000
פריט 465:
צפיה בפריט
נמכר ב:
€450
פריט 466:
צפיה בפריט
פריט 467:
2,000
צפיה בפריט
אני מעוניין לקבל מבית המכירות Casa d'aste Boetto התראות על מכירות חדשות