פריט 81:
צפיה בפריט
פריט 82:
צפיה בפריט
פריט 83:
1,800
צפיה בפריט
פריט 84:
DIPINTO. olio su carta raff.pescatore cm. 15,5x10,5
צפיה בפריט
פריט 85:
צפיה בפריט
פריט 86:
1,500
צפיה בפריט
פריט 87:
Cina. N.3 statuine in ceramica bianca
צפיה בפריט
פריט 88:
DIPINTO. Olio raff. Sculture in giardino cm 20 x 11
צפיה בפריט
פריט 89:
צפיה בפריט
פריט 90:
450
צפיה בפריט
פריט 91:
צפיה בפריט
פריט 92:
צפיה בפריט
פריט 93:
700
צפיה בפריט
פריט 94:
צפיה בפריט
פריט 95:
Olio su tela. olio su tela raff.santo con libro sec.XVII cm. 58x78
1,300
צפיה בפריט
פריט 96:
350
צפיה בפריט
פריט 97:
2,300
צפיה בפריט
פריט 98:
צפיה בפריט
פריט 99:
צפיה בפריט
פריט 100:
pendola in bronzo dorato epoca Impero inizio sec XIX cm. 30x12 h. 43
1,500
צפיה בפריט
אני מעוניין לקבל מבית המכירות Aste Martini התראות על מכירות חדשות