מכירה פומבית 426 חלק א' Painting
Ansorena
21.2.23
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 3:

ALFONSO ALZAMORA GRAS
Sin título, 1986

60
עמלת בית המכירות: 23%
המכירה התקיימה בתאריך 21.2.23 בבית המכירות Ansorena

Sin título, 1986
Barcelona (1951)
Papel: 76 x 55 cm
Serigrafía sobre papel
Firmado y fechado a lápiz en el ángulo inferior derecho. Justificado IX/X. Manchas de oxidación en el papel