מכירה פומבית 426 חלק א' Painting
Ansorena
21.2.23
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 20:

RÓMULO CELDRÁN
Cheletas de cerdo, 1998

עמלת בית המכירות: 23%
המכירה התקיימה בתאריך 21.2.23 בבית המכירות Ansorena

Cheletas de cerdo, 1998
Las Palmas de Gran Canaria (1973)
35 x 49 cm
Litografía
Firmado, titulado y fechado en la parte inferiorderecha. Edicion de 50 ejemplares