מכירה פומבית 426 חלק א' Painting
Ansorena
21.2.23
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 26:

ORLANDO PELAYO
Coplas a la muerte de su padre

נמכר ב: €400
עמלת בית המכירות: 23%
המכירה התקיימה בתאריך 21.2.23 בבית המכירות Ansorena

Gijón (1920) / (1990)
Huella: entre 16 x 10 y 49 x 38 cm; Papel: 70 x 53 cm c/u
12 grabados al aguafuerte
Firmados y justificados 4/10 a lápiz en la parte inferior.