מכירה פומבית 426 חלק א' Painting
Ansorena
21.2.23
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 28:

MANUEL HERNÁNDEZ MOMPÓ
España con Europa, 1985

עמלת בית המכירות: 23%
המכירה התקיימה בתאריך 21.2.23 בבית המכירות Ansorena

España con Europa, 1985
Valencia (1927) / Madrid (1992)
76,5 x 56,5 cm
Litografía sobre papel
Firmada, fechada, titulada y justificada 252/300 a lápiz en la parte inferior