מכירה פומבית 427 חלק א'
Ansorena
28.3.23
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 21:

ELIAS SALAVERRIA
La Gloria de Don Ramiro

2,000
עמלת בית המכירות: 23%
המכירה התקיימה בתאריך 28.3.23 בבית המכירות Ansorena

La Gloria de Don Ramiro
Lezo (Guipuzcoa) (1883) / Madrid (1952)
228 x 151,5 cm.
Óleo sobre lienzo.
Firmado en el ángulo inferior izquierdo.