מכירה פומבית 427 חלק א'
Ansorena
28.3.23
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 26:

JUAN ANTONIO BENLLIURE Y GIL
Retrato de Dama en la Ópera, 1889

נמכר ב: €3,000
2,800
עמלת בית המכירות: 23%
המכירה התקיימה בתאריך 28.3.23 בבית המכירות Ansorena

Valencia (1860) / Madrid (1930)
94 x 70 cm
Óleo sobre lienzo
Firmado fechado y localizado Roma en el ángulo inferior derecho
necesita restauración