מכירה פומבית 427 חלק א'
Ansorena
28.3.23
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 34:

JOSÉ JIMÉNEZ ARANDA
El Violinista, 1887

נמכר ב: €8,500
7,000
עמלת בית המכירות: 23%
המכירה התקיימה בתאריך 28.3.23 בבית המכירות Ansorena

El Violinista, 1887
Sevilla (1837 / 1903)
32,5 x 24 cm
Óleo sobre tabla
Firmado, localizado Paris y fechado en el ángulo inferior derecho