מכירה פומבית 427 חלק א'
Ansorena
28.3.23
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 48:

GEORGE ELGAR HICKS
Recitales, 1861

נמכר ב: €1,800
1,800
עמלת בית המכירות: 23%
המכירה התקיימה בתאריך 28.3.23 בבית המכירות Ansorena

Recitales, 1861
Reino Unido (1824) / (1914)
25 x 20 cm c/u
Pareja de óleos sobre tablas
 Firmadas y fechadas en el lateral inferior derecho