Auction 428 Part 2 Painting and Decorative Arts II
By Ansorena
May 10, 2023
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain)

LOT 501:

ESCUELA RUSA
Santo

Buyer's Premium: 23%

Santo
(S.XIX-XX)
17,5 x 15 cm
Temple sobre tabla
Faltas.