Art and Antiques
ANTEO Subastas
30.6.20
St. Garibay, nº18 - 20004 Donostia-San Sebastián (Gipuzkoa) - Spain, ספרד

פריט 261:

GASPARD GOBAUT (Francia, 1814 -1882)
"Escena Militar"

180
עמלת בית המכירות: 18%
המכירה התקיימה בתאריך 30/06/2020 בבית המכירות ANTEO Subastas

"Escena Militar"
Autoría: GASPARD GOBAUT (Francia, 1814 -1882)
Firmado: Gobaut
Técnica: Acuarela/Papel
Medidas: 8 x 13 cms.