מכירה פומבית 1
Area Auction House
30.11.21
Via Novara 37 - 20081 Abbiategrasso (MI), איטליה
Tuesday nov 30 2021, 5,30 pm CET

פריט 22:

UGO NESPOLO Senza titolo

UGO NESPOLO
1941

Senza ...

נמכר ב: €500
€1,000 - €1,500
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 30.11.21 בבית המכירות Area Auction House

UGO NESPOLO
1941

Senza titolo
Tecnica mista su tavola
cm. 52x40
Firmato al fronte
Autentica su fotografia

PROVENIENZA
Collezione privata