מכירה פומבית 3
Area Auction House
10.5.22
Via Novara 37 - 20081 Abbiategrasso (MI), איטליה
Martedì 10 Maggio 2022 ore 17:00

פריט 2:

ENNIO MORLOTTI Rocce, anni '60

ENNIO MORLOTTI
1910-1992

6,000
€10,000 - €14,000
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 10.5.22 בבית המכירות Area Auction House

ENNIO MORLOTTI
1910-1992

Rocce, anni '60
Olio su tela
cm. 37,5x52
Firmato al fronte
Autentica dell'Artista su fotografia in data 14 Marzo 1972

PROVENIENZA
Brerarte spa, Milano
Collezione privata, Milano