מכירה פומבית 8
Area Auction House
7.11.23
Via Novara 37 - 20081 Abbiategrasso (MI), איטליה
martedì 7 novembre 2023 ore 17:30

פריט 23:

JEAN TINGUELY Senza titolo, 1990

JEAN TINGUELY
1925-1991

נמכר ב: €7,500
6,000
€6,000 - €8,000
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 7.11.23 בבית המכירות Area Auction House

JEAN TINGUELY
1925-1991

Senza titolo, 1990
Tecnica mista su cartoncino
cm. 49x46
Firma e data al fronte
Opera dedicata all' Avv. Gianni Agnelli

PROVENIENZA
Collezione privata, Milano