מכירה פומבית 8
Area Auction House
7.11.23
Via Novara 37 - 20081 Abbiategrasso (MI), איטליה
martedì 7 novembre 2023 ore 17:30

פריט 40:

ALDO MONDINO Gnawa-Gazelle D'Or, 1999

ALDO MONDINO
1938-2005

18,000
€18,000 - €22,000
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 7.11.23 בבית המכירות Area Auction House

ALDO MONDINO
1938-2005

Gnawa-Gazelle D'Or, 1999
Olio su linoleum
cm. 220x130
Firma, titolo e data al retro

PUBBLICAZIONI
Aldo Mondino, Mondo Mondino

PROVENIENZA
Collezione privata, Savona