מכירה פומבית 9
Area Auction House
6.3.24
Via Novara 37 - 20081 Abbiategrasso (MI), איטליה

פריט 15:

MARCO CINGOLANI La sindrome di Stendhal, 2016

MARCO CINGOLANI
1961

La ...

נמכר ב: €2,200
1,900
€2,500 - €3,000
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 6.3.24 בבית המכירות Area Auction House

MARCO CINGOLANI
1961

La sindrome di Stendhal, 2016
Olio su tela
cm. 100x80
Firma, titolo e anno al retro

PROVENIENZA
Bonelli Arte, Mantova
Collezione privata, Mantova