מכירה פומבית 102
Art La Rosa - Casa d'Aste
28.6.24
Viale Africa, 12 - 95129 Catania, איטליה

פריט 24:

Paesaggio panoramico con alberi, Italian painter of the 19° secolo.

עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 28.6.24 בבית המכירות Art La Rosa - Casa d'Aste

Paesaggio panoramico con alberi, Italian painter of the 19° secolo. Cm 17,2 x 39,2, in cornice 32 x 52 Olio su tela