מכירה פומבית 2102
Casa d'aste Boetto
20.4.21
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה
Martedì 20 aprile 2021, ore 15

פריט 0051:

FORGIOLI ATTILIO

ATTILIO FORGIOLI (1933-)
Senza titolo

נמכר ב: €450
€200 - €250
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 20.4.21 בבית המכירות Casa d'aste Boetto

ATTILIO FORGIOLI (1933-)
Senza titolo
olio su tela cm 34 5x40 5
firmato in basso a destra

Untitled
oil on canvas 13 58x15 94 in
signed lower right