מכירה פומבית 3 חלק א'
Casa d'aste Boetto
3.12.19
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה

Martedì 3 dicembre ore 15,00

פריט 13:

Piatto in ceramica di Savona di forma mossa, decoro a manganese su fondo azzurro, sec.XVIII
diam.cm.28, rotture

נמכר ב: €400
€300 - €350
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 3.12.19 בבית המכירות Casa d'aste Boetto

diam.cm.28, rotture