מכירה פומבית 78 Auction 78 - Bid Paintings and Engravings
Bid by Bid
18.1.23
Rua do Engenheiro Ezequiel de Campo, 186, 4100-228, Porto, פורטוגל

פריט 49:

LUIGI CHIALIVA, "Bergerie/Sheepfold"

נמכר ב: €130
עמלת בית המכירות: 17%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 18.1.23 בבית המכירות Bid by Bid

Gravura em papel colada sobre tela de 1879, motivo "Bergerie/Sheepfold" de Luigi Chialiva (1841-1914).
Grande moldura em pau-santo, entalhada com motivos vegetalistas.
Dim. Aprox: Gravura: 79x103 cm; Moldura: 98,5x121,5x6 cm.
Danos e rasgões.