מכירה פומבית 55 PAINTINGS, PRINTS & MULTIPLES
Studio D'arte Borromeo
10.11.20
Via Piave 3/B, 20030 Senago (MI), איטליה

פריט 61:

CIRO ADRIAN CIAVOLINO (1932)
Senza Titolo

נמכר:
€800 - €900
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 10.11.20 בבית המכירות Studio D'arte Borromeo

Senza Titolo
Olio su tavola
cm 23,5x17,5
Firma al fronte
Etichetta della Galleria d'Arte Ines Grandi (SV) al retro della tavola protettiva

Provenienza
Galleria d'Arte Ines Grandi, Alassio
Collezione Privata, Milano