ЛОТ 1006:
LOUIS RANDOUR
Продан:
€300 - €600
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
LOUIS RANDOUR
Zeer grote Art Deco vaas in keramiek - Gesigneerd - Onderaan gemerkt "1935" - Handgeschilderd met Griekse figuren - Barst - H: 74 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique