ЛОТ 1029:
Продан:
€400 - €600
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
2 mooie antieke Franse "pot pourri" dekselvazen - Met verschillende decors - Stijl Marseille - XIX eeuw - Onderaan gesigneerd V.P. (Veuve Perrin) - H: 56 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique