ЛОТ 1038:
DRESDEN
Продан:
€50 - €150
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
DRESDEN
2 Mooie hangconsoles in porselein - Gesigneerd - Polychroom floraal decor in reliëf - H: 21 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique