ЛОТ 2023:
LEGRAS
Продан:
€100 - €200
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
LEGRAS
Mooie geëmailleerde vaas - Gesigneerd - Polychroom florale motieven - H: 36 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique