ЛОТ 2044:
KITTY VAN DE RIJT (1960 - )
Продан:
€200 - €300
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
KITTY VAN DE RIJT (1960 - )
"Liggend naakt" - Olieverf op doek - Gesigneerd - Hollandse school - 80 x 150 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique