ЛОТ 2048:
LOUIS VAN DEN EYNDE (1881 - 1966)
Продан:
€200 - €400
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
"De visser in de haven" - Olieverf op paneel - Gesigneerd - 80 x 65 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique