מכירה פומבית 1 חלק ד' RELIGIEUX - FASHION - VINTAGE - ART MODERNE - CURIOSA
Dewit Auctions
30.12.23
Torhoutsesteenweg 475, 8400 Oostende, Belgique, בלגיה

פריט 3002:

נמכר:
€200 - €400
עמלת בית המכירות: 29% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 30.12.23 בבית המכירות Dewit Auctions

Mooie Art Nouveau cachepot - TORHOUTS aardewerk - Gesigneerd L.M.V - Florale motieven - Gerestaureerd - H: 26 cm Diameter bovenaan: 26 cm