פריט 3002:
נמכר:
€200 - €400
עמלת בית המכירות: 29%
Mooie Art Nouveau cachepot - TORHOUTS aardewerk - Gesigneerd L.M.V - Florale motieven - Gerestaureerd - H: 26 cm Diameter bovenaan: 26 cm