Part 1
Dewit Auctions
19.10.24
Torhoutsesteenweg 475 8400 OOSTENDEBelgique, בלגיה

פריט 13:

נמכר:
1,000
€1,500 - €2,000
עמלת בית המכירות: 28%
המכירה התקיימה בתאריך 19.10.24 בבית המכירות Dewit Auctions

ETIENNE ELIAS (1936 - 2007) - "Dame van de hoek" - olieverf op doek - gesigneerd - achteraan tegengetekend, getiteld en gedateerd 1981 - 70 x 80 cm