Part 1
Dewit Auctions
19.10.24
Torhoutsesteenweg 475 8400 OOSTENDEBelgique, בלגיה

פריט 18:

JULES POSTEL (1867 - 1955) - "huizen in de sneeuw" - olieverf op doek - gesigneerd - 77 x 84 cm

נמכר:
€200 - €400
עמלת בית המכירות: 28%
המכירה התקיימה בתאריך 19.10.24 בבית המכירות Dewit Auctions