מכירה פומבית 100 חלק ב' Antiques, Watches & Jewellery
Leiloeira São Domingos
4.11.21
Calçada João do Carmo, 31 4150-426 Porto - Portugal, פורטוגל

פריט 436:

RENÉ LALIQUE (1860-1945)

€400 - €800
עמלת בית המכירות: 21%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד

RENÉ LALIQUE (1860-1945)
Fruteiro em cristal francês do séc.XX, moldado e relevado, assinado 'Lalique, France'. Dim.: 9,5 x 19 cm