מכירה פומבית 5
Fondaco Aste
31.3.22
via Pietro Custodi, 3 20136 – Milano, איטליה
Giovedì 31 marzo 2022 ore 17

פריט 47:

Scuola Lombarda del XIX secolo

1,500
€1,500 - €2,000
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 31.3.22 בבית המכירות Fondaco Aste

RITRATTO MASCHILE
olio su tela, cm 40,5x31,5.

Provenienza
Milano, Collezione privata.