מכירה פומבית 14
Gliubich
15.12.22
Corso Vittorio Emanuele II, 9 67100 L'Aquila, Abruzzo, Italy, איטליה

פריט 84:

Renato Guttuso © (Bagheria, 1911 - Roma, 1987)
Natura Morta

עמלת בית המכירות: 28% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 15.12.22 בבית המכירות Gliubich

Natura Morta
Tecnica:
Litografia
Dimensioni:
cm 65x85; con cornice cm 74x93

Firmato in basso a destra

Es P.A.