מכירה פומבית 14
Gliubich
15.12.22
Corso Vittorio Emanuele II, 9 67100 L'Aquila, Abruzzo, Italy, איטליה

פריט 92:

Carlo Quaglia (Terni, 1903 - Roma, 1970)
Veduta di Roma

עמלת בית המכירות: 28% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 15.12.22 בבית המכירות Gliubich

Veduta di Roma
Tecnica:
Olio su masonite
Dimensioni:
cm 65x45; con cornice cm 85x70

Firmato in basso a destra