מכירה פומבית 15
Gliubich
16.12.22
Corso Vittorio Emanuele II, 9 67100 L'Aquila, Abruzzo, Italy, איטליה

פריט 6:

Lotto di 6 bottiglie Amarone della Valpolicella Bolla Cantina del nonno

נמכר ב: €80
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 16.12.22 בבית המכירות Gliubich

Provenienza: Veneto

4 bts 1962

2 bts 1964

Depositi - Etichette con lievi difetti