מכירה פומבית 15
Gliubich
16.12.22
Corso Vittorio Emanuele II, 9 67100 L'Aquila, Abruzzo, Italy, איטליה

פריט 28:

Lotto di 6 bottiglie Marchesi di Barolo

נמכר ב: €30
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 16.12.22 בבית המכירות Gliubich

Provenienza: Piemonte

Barbaresco:

1 bt 1964

1 bt 1965

Barolo:

1 bt 1961

1 bt 1966

1 bt 1968

1 bt 1975

Depositi - Etichette con lievi difetti