מכירה פומבית 15
Gliubich
16.12.22
Corso Vittorio Emanuele II, 9 67100 L'Aquila, Abruzzo, Italy, איטליה

פריט 39:

Lotto di 7 bottiglie

נמכר ב: €60
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 16.12.22 בבית המכירות Gliubich

Lotto di 7 bottiglie

Provenienza: Piemonte

1 bt Bersano 1968

1 bt Borgogno 1969

3 bts Marchesi di Barolo 1961

1 bt Pio Cesare 1967

1 bt Terre del Barolo 1966

Depositi - Etichette con lievi difetti