מכירה פומבית 15
Gliubich
16.12.22
Corso Vittorio Emanuele II, 9 67100 L'Aquila, Abruzzo, Italy, איטליה

פריט 50:

Lotto di 5 bottiglie Barolo Terre del Barolo

נמכר ב: €80
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 16.12.22 בבית המכירות Gliubich

1968

Barolo

Provenienza: Piemonte

Depositi. Etichette con lievi difetti