מכירה פומבית 21 חלק א'
Gliubich
19.12.23
Corso Vittorio Emanuele II, 9 67100 L'Aquila, Abruzzo, Italy, איטליה

פריט 39:

Pittore francese attivo a Roma metà XVII secolo ()
Madonna con Bambino e un angelo che offre cesta di frutta

3,000
€5,000 - €6,000
עמלת בית המכירות: 28% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 19.12.23 בבית המכירות Gliubich

cm 118x203; con cornice 128x213
olio su tela ottagonale