מכירה פומבית 148 חלק ג' Old Master Paintings
Auktionshaus im Kinsky GmbH
יום שלישי, 3.12.24, 14:00
Palais Kinsky Freyung 4 A-1010 Wien, גרמניה
להשתתפות במכירה החיה והשארת הצעות מוקדמות -  כניסה  /  הרשמה

פריט 2024:

Italienische Schule: Wanderer und Bäuerin in südlicher Landschaft

מחיר כולל עמלה: 3,175
2,500
€2,500 - €5,000
מע"מ: 19% על העמלה בלבד

Italienische Schule
Wanderer und Bäuerin in südlicher Landschaft
18. Jahrhundert
Öl auf Leinwand; gerahmt
40 x 66,5 cm
europäischer Privatbesitz
Italian School
Wanderer and peasant in a southern landscape
18th century
oil on canvas; framed
40 x 66.5 cm
European private property