מכירה פומבית 148 חלק ד' 19th Century Paintings
Auktionshaus im Kinsky GmbH
יום שלישי, 3.12.24, 14:45
Palais Kinsky Freyung 4 A-1010 Wien, גרמניה
להשתתפות במכירה החיה והשארת הצעות מוקדמות -  כניסה  /  הרשמה

פריט 2341:

Carl I. Schweninger: Blick auf Nussdorf und die Donau

מחיר כולל עמלה: 3,175
2,500
€2,500 - €5,000
מע"מ: 19% על העמלה בלבד

Carl I. Schweninger
Blick auf Nussdorf und die Donau
Öl auf Leinwand; gerahmt
24 x 31 cm
Signiert rechts unten: C. Schweninger
österreichischer Privatbesitz
Carl I. Schweninger
View of Nussdorf and the Danube
oil on canvas; framed
24 x 31 cm
signed on the lower right: C. Schweninger
private property, Austria