מכירה פומבית 148 חלק ד' 19th Century Paintings
Auktionshaus im Kinsky GmbH
יום שלישי, 3.12.24, 14:45
Palais Kinsky Freyung 4 A-1010 Wien, גרמניה
להשתתפות במכירה החיה והשארת הצעות מוקדמות -  כניסה  /  הרשמה

פריט 2342:

Emilie de Cauwer: Kircheninterieur

מחיר כולל עמלה: 1,905
1,500
€1,500 - €3,000
מע"מ: 19% על העמלה בלבד

Emilie de Cauwer
Kircheninterieur
1855
Öl auf Holz; gerahmt
19,3 x 14,5 cm
Monogrammiert und datiert links unten: E.d.C. ft (18)55
Privatbesitz, Österreich
Emilie de Cauwer
Church interior
1855
oil on panel; framed
19.3 x 14.5 cm
monogrammed and dated on the lower left: E.d.C. ft (18)55
private property, Austria