מכירה פומבית 148 חלק ד' 19th Century Paintings
Auktionshaus im Kinsky GmbH
יום שלישי, 3.12.24, 14:45
Palais Kinsky Freyung 4 A-1010 Wien, גרמניה
להשתתפות במכירה החיה והשארת הצעות מוקדמות -  כניסה  /  הרשמה

פריט 2344:

Eduard Ritter: Kleines Malheur in der Küche

מחיר כולל עמלה: 1,270
1,000
€1,000 - €2,000
מע"מ: 19% על העמלה בלבד

Eduard Ritter
Kleines Malheur in der Küche
1850
Öl auf Holz; gerahmt
39 x 32,5 cm
Signiert und datiert rechts unten: Ed. Ritter 1850.
Privatbesitz, Österreich;
Auktionshaus im Kinsky, Wien, 6.4.2006, Nr. 541;
Privatsammlung, Wien
Eduard Ritter
Little mishap in the kitchen
1850
oil on panel; framed
39 x 32.5 cm
signed and dated on the lower right: Ed. Ritter 1850.
private property, Austria;
auction house im Kinsky, Vienna, 6 April 2006, no. 541;
private collection, Vienna