מכירה פומבית 148 חלק ד' 19th Century Paintings
Auktionshaus im Kinsky GmbH
יום שלישי, 3.12.24, 14:45
Palais Kinsky Freyung 4 A-1010 Wien, גרמניה
להשתתפות במכירה החיה והשארת הצעות מוקדמות -  כניסה  /  הרשמה

פריט 2350:

Andreas Lach: Stillleben mit Früchten und Prunkkelchen

מחיר כולל עמלה: 6,350
5,000
€5,000 - €10,000
מע"מ: 19% על העמלה בלבד

Andreas Lach
Stillleben mit Früchten und Prunkkelchen
1846
Öl auf Holz; gerahmt
48 x 39,5 cm
Signiert und datiert rechts unten: Andreas Lach. f 1846
österreichischer Privatbesitz
Andreas Lach
Still life with fruit and goblet
1846
oil on panel; framed
48 x 39.5 cm
signed and dated on the lower right: Andreas Lach. f 1846
private property, Austria