מכירה פומבית 203 חלק ב' Art auction no. 203 - November 15th/16th, 2024 Part 2
KASTERN GmbH & Co KG Das Kunst & Auktionshaus
16.11.24
Baringstraße 8 30159 Hannover Deutschland, גרמניה

פריט 882:

Max Frey

260
€260 - €400
עמלת בית המכירות: 29.75% למידע נוסף
מע"מ: 19% על מחיר הפריט המלא והעמלה
המכירה התקיימה בתאריך 16.11.24 בבית המכירות KASTERN GmbH & Co KG Das Kunst & Auktionshaus

Max Frey
1874 Mühlburg/Karlsruhe - 1944 Bad Harzburg - "Anno Dazumal" - Öl/Holzplatte. 67,5 x 67,6 cm. SIgn. r. u.: Max Frey. Rückseitig bez.: Max Frey. Dreiden. Anno Dazumal. Rahmen. Minim. Riss in der Holzplatte m. r.
Max Frey