מכירה פומבית 24FA
Sala Retiro
28.2.24
Madrid, ספרד
[object Object]

פריט 2:

225
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 28.2.24 בבית המכירות Sala Retiro

MANUEL PRIOR (Puertollano, Ciudad Real, 1933)
Óleo sobre lienzo
Firmado en el ángulo inferior derecho.
Al dorso titulado y firmado.
85 x 100 cm el lienzo.
Con marco de madera.

102 cm.x 118 cm.