Auction 64-part II Part 1
TIMED AUCTION
Aug 16, 2020
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo, Italy
View demo
LOT 275:
specchiera dorata sec.XIX
Sold for: €180
€150 - €200