Auction 64-part II Part 10
Aug 25, 2020
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo
View demo
LOT 450:
olio su tela raff.paesaggio marino sec.XVII
€800 - €1,000
Auction house commission: 25%