מכירה פומבית 64 - part III חלק ז'
Aste Martini
1.9.20
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo, איטליה

פריט 582:

olio su tela raff.fiori sec.XIX
cm. 33×27

€80 - €100

cm. 33×27